top of page

Nabídka

Omlouvám se, na stránkách se intenzivně pracuje a již brzy zde najdete funkční odkazy pro podrobnější popis nabízených služeb.

 

V případě zájmu vašeho o provádění, přednášku nebo cokoliv dalšího se mi prosím ozvěte na barbora.klement@gmail.com. 

12371075_1031968016834734_86381032570175

Provádění SVĚT

Od roku 2012 pracuji jako průvodce po Evropě, USA a Asii. Odprováděla jsem již na dvě stovky zájezdů pro české cestovní kanceláře, autorkou jejichž programů jsem často sama byla. Připravila a odprováděla jsem také několik cest na míru pro individuální cestovatele a skupiny cestovatelů.

Číst dál
IMG_5490.JPG

Psaní o cestách

Pokud jsem zrovna doma, o svých cestách píšu. Příspěvky do turistických průvodců a časopisů, články na cestovatelské portály nebo třeba blogové a cestopisné příspěvky. Je to pro mě další z mnoha způsobů, jak krásná místa celého světa poznávat a čím dál lépe se snažit porozumět jejich duši. 

Číst dál
thumb_IMG_2161_1024.jpg

Provádění PRAHA

Říkám si sice cestoholik, ale miluju naši stověžatou matičku, ve které mám svoji kotvu. Už řadu let v Praze provádím, a to jak české, tak zahraniční návštěvníky. 

Číst dál
IMG_6671.JPG

Besedy, přednášky

Ráda povídám o krásných místech prostřednictvím cestovatelských přednášek a besed. Ať již na cestovatelských akcích a festivalech, ve firmách, školách, knihovnách nebo třeba v kinech. Vedu také přednášky o vybraných tématech z dějin výtvarného umění, které je další z mých velkých vášní.

Číst dál
bottom of page